icon
1 / 1
avatar

jasneeee, ved ma ruky 😀

29. okt 2013
avatar

nie,nemá cicik :D :D :D

29. okt 2013
avatar

samozrejme.

29. okt 2013
avatar

my sme mali tatinka na odgrgávanie 😀 😀 Kojila som všetky tri, takže aspoň tak ...

29. okt 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

obidvoch krmil od prvého dňa, z fľašky

30. okt 2013