nie,nemá cicik :D :D :D
29. okt 2013
samozrejme.
29. okt 2013
my sme mali tatinka na odgrgávanie 😀 😀 Kojila som všetky tri, takže aspoň tak ...
29. okt 2013
obidvoch krmil od prvého dňa, z fľašky
30. okt 2013
nie,nemá cicik :D :D :D
samozrejme.
my sme mali tatinka na odgrgávanie 😀 😀 Kojila som všetky tri, takže aspoň tak ...
obidvoch krmil od prvého dňa, z fľašky
jasneeee, ved ma ruky 😀