mojamoda
14. jún 2012
Svetre s gombíkom
Ahoj, máš k tým svetríkom aj všetky doplnky čo sú na fotke??? Je to krááááásne...🙂))
14. jún 2012
mojamoda
autorAhoj, doplnky nemam, len svetre. Doplnky su na fotkach len pre inspiraciu 😉
14. jún 2012
Ďakujem..🙂
Inak super obchodík, na jeseň to bude pre mňa aktuálne, tak potom sa ozvem..🙂
14. jún 2012





nádherné svetríky ,ozaj 🙂