
1 / 5
mojamoda
autor@roxy na sklade mam velkosti S/M (zodpoveda 36/40) a L/XL (42/46). Cena je 15€.
http://www.mojamoda.sk/product/tielko-v-vystrih...
2. apr 2013
už ho mám doma, je super 🙂
10. apr 2013

@roxy na sklade mam velkosti S/M (zodpoveda 36/40) a L/XL (42/46). Cena je 15€.
http://www.mojamoda.sk/product/tielko-v-vystrih...
už ho mám doma, je super 🙂
prosím vás aké máte z tohto tielka veľkosti? a aká je cena? Ďakujem 🙂