icon
avatar
momo216
10. máj 2013

Poradte ktore

Maminy poradte ktore tenisky lebo sa nevieme rozhodnut

avatar

prvé

10. máj 2013
avatar

Mne sa páčia tie prvé 🙂 máme také isté akurát farbu inú 🙂

10. máj 2013
avatar
10. máj 2013
avatar

č1 alebo 2... 🙂

10. máj 2013
avatar
10. máj 2013
avatar
10. máj 2013
avatar
10. máj 2013
avatar

druhe, su take nastylovejsie, aj najkrajsi tvar. prve sme mali podobne, ale su dost masivne

10. máj 2013
avatar

ale zase pacia sa mi vsetky 3, tie druhe najviac, tiez mame najma Nike botasky

10. máj 2013
avatar
momo216
autor

dakujem za rady, teraz sa este rozhodnut ci tie prve alebo druhe :D

10. máj 2013
avatar

prve

10. máj 2013
avatar
10. máj 2013
avatar

Prve...

10. máj 2013
avatar

prveee🙂

10. máj 2013
avatar

Urcite prve, ja by som to brala na 100% q🙂

10. máj 2013
avatar

druhe mali sme ich u nas v robote takze nazivo mi prisli lepsie tie druhe 🙂

10. máj 2013
avatar

druhé

10. máj 2013
avatar

,,tretie..

11. máj 2013
avatar

..jednoznačne prvé 🙂

11. máj 2013
avatar
21. feb 2014