momo216
10. máj 2013
Poradte ktore
Maminy poradte ktore tenisky lebo sa nevieme rozhodnut
Mne sa páčia tie prvé 🙂 máme také isté akurát farbu inú 🙂
10. máj 2013
10. máj 2013
č1 alebo 2... 🙂
10. máj 2013
10. máj 2013
druhe
10. máj 2013
10. máj 2013
druhe, su take nastylovejsie, aj najkrajsi tvar. prve sme mali podobne, ale su dost masivne
10. máj 2013
ale zase pacia sa mi vsetky 3, tie druhe najviac, tiez mame najma Nike botasky
10. máj 2013
momo216
autordakujem za rady, teraz sa este rozhodnut ci tie prve alebo druhe :D
10. máj 2013
prve
10. máj 2013
Prve
10. máj 2013
Prve...
10. máj 2013
prveee🙂
10. máj 2013
Urcite prve, ja by som to brala na 100% q🙂
10. máj 2013
druhe mali sme ich u nas v robote takze nazivo mi prisli lepsie tie druhe 🙂
10. máj 2013
druhé
10. máj 2013
,,tretie..
11. máj 2013
..jednoznačne prvé 🙂
11. máj 2013
1 :-*
21. feb 2014



prvé