monikamatejicka
2. nov 2016
Zimná bunda
Ahojte...Chcem sa spýtať, u koho nájdem kvalitnú a zároveň peknú zimnú bundu pre chlapca???
Ďakujem
Odporúčame
Aku velkost? Ked tak kuk u mna 🙂
2. nov 2016
monikamatejicka
autorTak 122. Ale myslela som,novúxnikým nenosenú. Je tu nejaká mamička (overená), ktorá vie objednať, tak aby som ju do týždňa mala??? Či?
2. nov 2016
@monikamatejicka z Nextdirect si objednas aj sama. Do 3 dni pride. Inac do tyzdna tazko.
2. nov 2016
monikamatejicka
autor@kattie1982 Ďakujem, to je aj tak maličké.
2. nov 2016
@monikamatejicka na bazari najdes aj nenosene, len treba vyfiltrovat velkost. 🙂
2. nov 2016
Jednoduchsie budes mat ist do obchodu, tu by som predajcom novych veci neverila
2. nov 2016
monikamatejicka
autor@moni244 prečo???? Ja som totižto dnes poberala všetko u nás. (H&M,Takko, Lindex, Sportissimo,Tesco,C&A) a nikde nič, čo by sa mi páčilo.. ú
2. nov 2016


aká velkosť?