icon
avatar
monikamatejicka
2. nov 2016

Zimná bunda

Ahojte...Chcem sa spýtať, u koho nájdem kvalitnú a zároveň peknú zimnú bundu pre chlapca??? 

Ďakujem 

avatar

aká velkosť?

2. nov 2016
avatar

Aku velkost? Ked tak kuk u mna 🙂

2. nov 2016
avatar

Tak 122. Ale myslela som,novúxnikým nenosenú. Je tu nejaká mamička (overená), ktorá vie objednať, tak aby som ju do týždňa mala??? Či?

2. nov 2016
avatar

@monikamatejicka z Nextdirect si objednas aj sama. Do 3 dni pride. Inac do tyzdna tazko.

2. nov 2016
avatar

@kattie1982 Ďakujem, to je aj tak maličké.

2. nov 2016
avatar

@monikamatejicka na bazari najdes aj nenosene, len treba vyfiltrovat velkost. 🙂

2. nov 2016
avatar

Jednoduchsie budes mat ist do obchodu, tu by som predajcom novych veci neverila

2. nov 2016
avatar

@moni244 prečo???? Ja som totižto dnes poberala všetko u nás. (H&M,Takko, Lindex, Sportissimo,Tesco,C&A) a nikde nič, čo by sa mi páčilo.. ú

2. nov 2016