icon
2 / 85
avatar

Kde sa dá kúpiť toto maslo

19. mar 2018
avatar

Mňa zaujíma aké to je chuťovo.

19. mar 2018
avatar

@lenushka27 v Bille, mne to chuti aj dcéra to papa. Orieškove chuti jemne orieškovo a avokádove je svieže. Kupujeme už len to.
@matchgame

19. mar 2018
avatar

@monnystar vyskúšala by som. A používaš len ako nátierku?

19. mar 2018
avatar

@matchgame tu orieskovu dávame aj na vianočku, chlieb s maslom a medom napr.

19. mar 2018
avatar

U Nás v Bille to nemajú :(.

26. mar 2018
avatar

Aj v Terno predajniach to maju ;)

28. mar 2018
avatar

@monnystar vďaka za typ lebo už fakt neviem čo si mam natrieť na ten chlebík 🙂

28. jún 2018
avatar

@sisiker avokádová zo zeleninou je topka 🙂

28. jún 2018
avatar

ahojte, dajú sa ešte kúpiť tieto ramy? ja som ho hľadala kade-tade, ale nenašla som ani jednu, len tú čisto rastlinnú bez palmového tuku.

13. mar 2019
avatar

@hadasch ahoj, v Bille ich kupujem

13. mar 2019