Mňa zaujíma aké to je chuťovo.
19. mar 2018
monnystar
autor@lenushka27 v Bille, mne to chuti aj dcéra to papa. Orieškove chuti jemne orieškovo a avokádove je svieže. Kupujeme už len to.
@matchgame
19. mar 2018
U Nás v Bille to nemajú :(.
26. mar 2018
Aj v Terno predajniach to maju ;)
28. mar 2018
ahojte, dajú sa ešte kúpiť tieto ramy? ja som ho hľadala kade-tade, ale nenašla som ani jednu, len tú čisto rastlinnú bez palmového tuku.
13. mar 2019

Kde sa dá kúpiť toto maslo