to je bez mlieka? ak ano, tak to sa teším, lebo moja malá na sestry zavistlivo pozerala a ona nemohla ☹
8. máj 2018
monka, to je dobre, že si to sem všetko takto pekne nafotila. Pomohlo mi to aspon sa zorientovat. dakujem
8. máj 2018
ok
8. máj 2018
kupila som,ale je tam napísane, že može obsahovat mlieko
14. máj 2018

Akurát dnes som rozmýšľala, že či nájdem nejaký croissant bez mlieka pre dcéru. Ďakujem za tip 😁