monnystar
autor@snezienka15 to objednávam z ČR za 4.50€
24. jún 2018
@monnystar dala by so mi link?ci to ti niekto čo tam pracuje kupuje?
24. jún 2018
monnystar
autor@snezienka15 to my sa vždy dohodneme viaceré, aby sme neplatili poštovné 😉 inak vyjde pošta nejakých 6€, ak budeš chcieť a budeme objednávať, tak ti napíšem.
24. jún 2018
@monnystar budem veľmi rada. Nezabudni prosim🙂
24. jún 2018
@monnystar nejdete to objednavat?chcela by som pre synceka.ma ABKM
17. apr 2019

Toto kde maju?