icon
1 / 1
avatar

Skvelá, my sme boli na divadelné predstavenie, je to hra dvoch hercov, nevedela som si predstaviť ako toto chcú zahrať, ale bolo to bravurne, také zimomriavky sme mali.....

20. sep 2022
avatar

@daren1 waaaaw, som nevedela, ze Mizéria je aj divadelne spracovaná 😯 …ja som zase videla stary film, ale to bolo uz davno, tak som sa konecne dokopala aj ku knihe, kedze kniha je vzdy lepsia 😊

20. sep 2022