Ja by som skusila asi nejake nadkolienky, podkolienky hrubsie. Nejake pekne ktore by sa hodili k obleceniu. Alebo pancusky a odstrihnut/obsit. Kedysi som videla aj zo salu resp.satky spravenu akoby topanku.
2. sep 2016
nejakú vlnenú ponožku keby natiahneš? 🙂
2. sep 2016
Ja bybsom nejaku krubu bielu ponozku.Sadru bude tak ci tak vidno a navlek ci pancuchavinej farby ako sadra bude vyzerat komicky.
2. sep 2016
mufrista
autorVdaka za tipy, musim mrknut co mam po ruke 🙂
2. sep 2016
mufrista
autor@luckaar mam tutu suknu :D, ale nasla som dost dlhu satku s kvietkami a pekne sa to dalo "obviazat", takze uz to mam vymyslene.
@laskykvet59 vdaka za tip so strihanim lebo mi mrzli prsty od sadry stale, tak som rozstrihala ponozku a to je blaaaho 😊😁
2. sep 2016

tak mna napadli jedine dlhe saty/sukna a na sadru nejaky navlek fo farbe siat 🙂