icon
1 / 1
avatar

Aj ja si prosimmm 🙏🤪

31. jan 2020
avatar

To vyzerá skvele👍
Sú to jablčka jednoducho zabalené v ceste?

31. jan 2020
avatar

@mimiqa rada by som sa podelila ale už je po 😂🤣🍎

31. jan 2020
avatar

@mummylina 😂🤦‍♀️

31. jan 2020
avatar

@gammka je to listkové cesto rozvaľkané a vo vnútri sú na kocky nakrájané jabĺčka. Tie som osmahla na masle, pridala škoricu a trocha cukru. Keď boli polomäkké dala na cesto, zakryla. Potrela vajíčkom a na 180 stupňov - 20 minút. Je to ozaj rýchlovka a veľká mňamka 😋🍎

31. jan 2020
avatar

@mummylina 😘diki moc

31. jan 2020