To je v LM bakalar?
18. júl 2023
nadasamsonova
autor@nicicka áno
20. júl 2023
@nadasamsonova Kolegyňa bola tiež minulý piatok
20. júl 2023
nadasamsonova
autor@nicicka aj my sme boli v piatok 14teho
20. júl 2023
Vola sa Liškova. Možno ste sa aj stretli 😄
20. júl 2023
nadasamsonova
autor@nicicka možno aj áno 😊 opýtam sa dcéry či sa poznajú , má syna či dcéru?
20. júl 2023
nadasamsonova
autor@nicicka pozná Teréziu a chlapca Janka
20. júl 2023
@nadasamsonova dievča. Dostala sj červený diplom
21. júl 2023
Dobrý večer, tak už máte bakalárku, neviem, či si spomínate, písala som Vám, keď išiel syn na skúšky, no a aj my máme 12.Júla
24. jún 2024
Musíte byť pyšná, teším sa s Vami
24. jún 2024
nadasamsonova
autor@erula Ďakujem, veľmi, veľmi pekne 🥰
26. jún 2024

👍