
1 / 4
Patek 14.05.2010 - 11:43 (je mi 10 minut), jmenuju se Vojta a vážím 3860g. Nemerili me, protoze deti koncem panevnim nemeri (koukni jak mam nozicky).
Je nádhernej, ještě jednou Vám přeji jen to nejlepší!!!
20. máj 2010

Je nádhernej, ještě jednou Vám přeji jen to nejlepší!!!
Jé, brouček 🙂... moc gratuluju 🙂