
1 / 190
booze tie su naaadherne 😉
18. jan 2012
ahoj,posles aj mne prosim navod cez IP? A kde sa da tyl zohnat, ak vies. vdaka
23. jan 2012
nata_
autor@jankanelka ahoj, precitaj si prosim ta popis albumu a nakukni aj tu https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/tutu-suknicky-nasa-nova-mania-2/
23. jan 2012
Dakujem, uz som dnes prvu spravila 🙂
23. jan 2012
nata_
autor@jankanelka no super 🙂 chceme vidiet v teme! 🙂
23. jan 2012
rada, len neviem ako pridat foto 🙂
24. jan 2012
nata_
autor@jankanelka do temy? pod oknom, kde pises prispevok mas moznost pridaj fotku..tam si zakliknes a potom uz len prilozis foto 🙂
26. jan 2012
Táto je nááádhernááá - skoda ze ed som objednavala tyl, cerveny bol vypredany ☹
26. jan 2012
MILUCKE A NADHERNE
7. nov 2012
baby pošlete aj mne návod ako vyrobiť tutu sukničku?? 🙂 a ak viete ako sa robia tie veľké kvety na čelenky tak aj to mi pošlite...dakujem 🙂
25. nov 2012
rozkosne