
75 / 190
toto je pecka :) s tymi ruzickami uuuuaa :)
aj ja rozmýšlam. myslíte že sa to hodí na ročný na krst v lete? budeme ju krstiť ale trošku menej nariasené by som to asi urobila,nech tam nejde ako na prvé svaté príjimanie :D
27. jan 2012
no len ceny nato su drahšie.tak ešte pozerám ebay či dačo nenájdem lebo som sa zamilovala
27. jan 2012
asi tieto by som urobila....hmm ? 🙂 su nadherneee