nataliska1991
autor@daniaz aj moja ide prvy krat 😝🙏🤧🤧 spala si ?
4. sep 2017
Aj nasa ide prvý krát.. Strašne to prezivam.. Mam pocit, ze viac ako ked syn šiel pred 3 rokmi.... 😶
4. sep 2017
@nellie_ ja presne to iste.. Pri druhej to veľmi prezivam
4. sep 2017
nataliska1991
autorAch baby ja uz idem budit malu 😀😝👀👀👀drzte sa
4. sep 2017
Napodobne..kávičku mám už aj ja za sebou a idem budit malu do školky
4. sep 2017
Môj obľúbený čaj 😂
Smejem sa, ale cez slzy aj moje kuriatko šlo dnes prvýkrát do škôlky. V šatni bol zmätený, dúfam, že sa pekne hra a na obed pre neho pôjdem.
Ináč ja som celú nič nespala 🤔😲😨
4. sep 2017
@nataliska1991 ja ani dnes spat nebudem. Vcera tiez som sa strhavala. Ako ste zvladli prvy den? My super lebo som na adaptacii a s nou tam zatial 😀 Horsie bude ked ma vyhodia 🙈
4. sep 2017

U mna napodobne 😀 Moja babika ide prvy krat do skolky 🙏