icon
1 / 1
avatar

Krásna je. Ja mam niečo na podobný styl

17. mar 2022
avatar

@luciafis ďakujem, už dlho som chcela ďalšie, jedno mám na lopatke, no trvalo mi celých desať rokov kým som sa dokopala k druhému, stále som to odkladala 🙄 veľmi sa mi páči tento motív, žena s motýľom namiesto očí, evokuje to vo mne pocit chcieť stále vidieť to pekné, hoci svet je naruby

17. mar 2022
avatar

Wau!😍😊

17. mar 2022
avatar

@eliska1986 veru, som nadmieru spokojná 🥰❤️

17. mar 2022
avatar

🤩🤩niečo nádherné🤩🤩

17. mar 2022
avatar

Tu je ešte lepšia foto 😊

17. mar 2022
avatar

Pekná myslienka ;)

17. mar 2022
avatar

Po dllllhej dobe vidim krasne tetovanie 🙏👍

17. mar 2022
avatar

@natalusiiik tu mi to je už dtrašidelné😉

17. mar 2022
avatar

Krásne 😍

17. mar 2022
avatar

Waaau 👍

17. mar 2022
avatar

🔝👌👍

17. mar 2022
avatar

Ja som bola tiez v utorok na prve tetovanie. Darovala som si na narodky 😊 tvoje tetovanie je krasne 👍

17. mar 2022
avatar

Bolelo velmi? Prepac, pytam sa zo zvedavosti. Ja nemam ziadne, tak neviem 🙂

17. mar 2022
avatar

@eliska1986 hehe 😁
@beata_k myslím že je to veľmi individuálne a závisí ako máš nastavený prah bolesti - ja ho mám vysoko a pre mna to bola úplná pohodicka a totálne zvládnuteľné, ku koncu kus viac bolelo ale to bola chvíľa 😊

17. mar 2022
avatar

@beata_k
@natalusiiik zalezi od miesta podla mnojen skusenosti. Ja mam na stehne, chrbte a triceps. Najviac bolelo prave to na chrbte a hlavne v oblasti chrbtice kde bola najtensia vsrtva a kosti sa mi triasli az v zadku 🙂 ale tetovanie samo o sebe meni stupne bolesti. Najprv je to wau, to sa da zvladnut, po hodine uf to boli, po dvoch uz nech to skonci, po troch au, po styroch uz to bude, uz to vydrzim, po poatich prestan okamzite, koncim, po siestich neviem ci boli viac tetovNie ci utieranie utierkou, do prd.... Ja mam dve tetovania ktore trvali 8 a 6 hodin cize viem o com hovorim. 😉

17. mar 2022
avatar

@iwuanka jasnee urcite že aj miesto tetovania a dĺžka tetovania hraju veľkú rolu 🙂 ale prah bolesti tiež spraví svoje, čo je pre niekoho veľká bolesť, pre iného môže byt menšia 🙂

18. mar 2022
avatar

@iwuanka kokos ale že si dala 8 hodín tak to klobúk dole! 😎😎😎 Mne toto robil 4 hodiny čistého času a ako píšeš to utieranie utierkou už bolo bolestivé

18. mar 2022
avatar

@iwuanka Pekny opis dik 😄👍 Ostanem asi bez.

18. mar 2022
avatar

@iwuanka wow obdiv 🥰

18. mar 2022
avatar

@natalusiiik kraaasdna práca!

18. mar 2022
avatar

Krasne, naozaj, ja ich mam niekolko a kazde jedno ma pre mna hlbsi vyznam 😊

18. mar 2022
avatar

@jane1987 tiež som za to že čo mám mať vytetované nech nielen vyzerá dobre, ale nech to má nejaký význam, odkaz 🙂

18. mar 2022
avatar

@natalusiiik kolko ti to tetovali? Ja idem o mesiac a predpoklad je 5 hodin

18. mar 2022
avatar

@natalusiiik aha,4 hodiny...az teraz som si vsimla

18. mar 2022
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Krásne aj ja chcem 😍👍👌

18. mar 2022
avatar

Ja by som to na jedenkrát nedala 😵

19. mar 2022
avatar

@aurorastone ale dala, nebolo to nič neznesiteľné

19. mar 2022
avatar

@natalusiiik ale krásne ináč ❤️, vduchu som pochválila ale nenapísala 🙈

19. mar 2022
avatar

@aurorastone ďakujem ti krásne, veď nič sa nedeje keby sa aj nepáčilo je to len vec vkusu nie všetkým sa to páči 😊 ale naozaj sa to dalo v pohode vydržať, omnoho viac určiť bolí vnútorné predlaktie, to musí byť masaker podľa mňa 🙈

19. mar 2022
avatar

@natalusiiik mne stačilo len blbé obocie a to som mala občas pocit ze mi to škrabka skalpelom aj keď používala vraj nejaký gél na znecitlivenie 😁

19. mar 2022
avatar

@aurorastone pravdu? Tiež mám tetovane obočie a to ma bolelo omnoho viac 🤣🤣🤣🙈🙈🙈

19. mar 2022