
4 / 19
izbicka v porodnici
nellamaria
autorAhoj v Štiavnici 🙂 To bola pred 5 rokmi tak ideme ju vyskúšať ešte raz, uvidíme či bude dáka modernejšia 🙂
16. dec 2012
Tu som rodila aj jaa 😀
26. aug 2014

Ahoj v Štiavnici 🙂 To bola pred 5 rokmi tak ideme ju vyskúšať ešte raz, uvidíme či bude dáka modernejšia 🙂
Tu som rodila aj jaa 😀
toto je porodnica??? :O Kde je taka?