
11 / 26
nenocka
autor@katharrina ak máš niečo s väčšími dierkami, tak aj slamky sú super 😉
14. jan 2014
@nenocka to práve nemám, mám len to na knedle.
14. jan 2014

@katharrina ak máš niečo s väčšími dierkami, tak aj slamky sú super 😉
@nenocka to práve nemám, mám len to na knedle.
jej dik za nápad, špajde ma nenapadli, skúšali sme so špagetami, ale tie sa lámu _:D