@viestta vazne aj stanok?
Aj vo Fresh su v akcii, ja ich zboznujem 🤗
2. dec 2020
To sú také tie biele, ako niekedy za socíku? Myslím tú chuť.🙂
2. dec 2020
2. dec 2020
V obchode Jednota Coop
3. dec 2020
@alexandra_saska ja ich tam kupujem kazdy rok, minuly sice bol problem lebo nemali, ale tohto roku som kupila uz v novembri
3. dec 2020
@viestta vyborne, dobre vediet, ja ich vzy vo freshi kupujem
3. dec 2020
nianai
autorĎakujeeem krásne, podarilo sa mi ich kúpiť vo Fresh 👌 Predajňu Deva nám v Prešove OC Eperia zrušili a v Coop Jednota ich už zvykli mať vypredané, tak preto som ich toho roku chcela kúpiť v predstihu. Otázne je, či do Vianoc vydržia 😂
3. dec 2020
@nianai supeeer, prijemne maskrtenie 🤗
3. dec 2020


v Kosiciach v Auparku maju stanok