Dobre to maju vymyslene
Pozri ako to zvládol Nový Zéland...kde je vôla tam je cesta .....
Ano, tiez som citala o zavratnych ziskoch... Bodaj by im tato situacia nevyhovovala...
https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/3262340... nie vzdy idu do ziskov teraz
Problém daného konšpiračného webu je akosi v tom, že jednak sú burzy prakticky na maxime napriek covidu a hlavne hedgeove fondy teraz dosť zaplakali na spojenej taktike menších investorov, písalo sa o tom dosť.
Ja z tohto webu zdieľam konkrétne len tento článok, kde je mechanizmus hedgeových fondov popísaný zrozumiteľne aj pre neekonómov, ktorí nemajú osvojené všetky ekonomické pojmy 🙂
A ak si človek prečíta tento dlhší článok do konca, nielen môj nadpis, áno, dozvie sa aj to, že nie vždy idú do ziskov a pod.


Nedavny krok sa im bohovsky vyplatil 😂😂😂