
1 / 68
15 minút po narodení v náručí ocinka :)
aj my mame Elilinku🙂
1. feb 2013
🙂 Ja som mala vybraté meno pre druhú dcérku, a doma sa nik nemal k výberu iného tak ostala Eliška až potom mi to spojil manžel s rozprávkou - tak Éélišky sú naše princezné
1. feb 2013
A v pôrodnici boli miloooo prekvapené z mena 🙂))
1. feb 2013
nikasv29
autor@tamaska no my sme s manželom mali dávno vybrané meno keď sme vedeli, že budeme mať dievčatko, ale nikomu sme nevraveli, lebo zbytočne by rozoberali že prečo také a pod. no v pôrodnici boli tiež milo prekvapení a z rodiny a známych sme stretli aj pozitívne ale aj negatívne ohlasy, ale hlavné je, že nám sa páči 🙂
1. feb 2013
..presne tak, hlavne ženám sa páči 🙂
2. feb 2013
jee ďalšia princezná Eeeeliška, 🙂