@septembrovci nooo dala som si dnes...sama som s malim...takze ok...srarsi šiel s priateľom do roboty
@nikula9 aj ja by som si dala 😀
👏👍
pridem na obed 😋😉
@septembrovci kľudne pohostim 😉
vyzerá to úžasne všetkooo
Ďakujem kočky za srdiečka 😘
hmm vyzera to super
@nikula9 mne sa okrem.obedu pacia tvoje hrnce 🙂.nejaka znacka?
Hmm, mnam 🙂 kolacik je struhany tvarohovy?
super 🙂 chlap by toto robil dva dni, a to neratam tu starostlivost popritom okolo dietatka .....
@tamburetka dakujem hrnce sú tescoma majú minimalne 8rokov 😉odniesla som si ich zo sk a naozaj slúžia parádne
Vyzerá to veru úžasne 🤤 No ja by som s tým doma nepochodila ... 🙄 "Na zemiakoch je niečo zelené , fuuuj karfiol, toto mi nechutiiiii.. " koláč nezjedia skoro žiadny iba ak kysnutý škoricový 😥 A pritom je to všetko mnaaam 🤤🙈 strašné nejedáčky tieto moje ... 🙈🙄


Supeeer,este aj kolacik,parada!