icon
1 / 1
avatar

Supeeer,este aj kolacik,parada!

20. máj 2017
avatar
nikula9
autor

@septembrovci nooo dala som si dnes...sama som s malim...takze ok...srarsi šiel s priateľom do roboty

20. máj 2017
avatar

@nikula9 aj ja by som si dala 😀

20. máj 2017
avatar

👏👍

20. máj 2017
avatar

pridem na obed 😋😉

20. máj 2017
avatar
nikula9
autor

@septembrovci kľudne pohostim 😉

20. máj 2017
avatar
nikula9
autor

@saasulik kludne...akurát zalievam kávu takze 2x???😉😉😉

20. máj 2017
avatar

@nikula9 ano prosim.si .dakujem 😉

20. máj 2017
avatar

vyzerá to úžasne všetkooo

20. máj 2017
avatar
nikula9
autor

@ghelena dakujem 😇

20. máj 2017
avatar
nikula9
autor

Ďakujem kočky za srdiečka 😘

20. máj 2017
avatar
nikula9
autor

@saasulik čakám 😂

20. máj 2017
avatar

@nikula9 rado sa stalo😉 uz som na ceste😀

20. máj 2017
avatar

hmm vyzera to super

20. máj 2017
avatar
nikula9
autor

@ewinah aj chutilo....zbohom kilečkaaaa 😂

20. máj 2017
avatar

@nikula9 mne sa okrem.obedu pacia tvoje hrnce 🙂.nejaka znacka?

20. máj 2017
avatar

Hmm, mnam 🙂 kolacik je struhany tvarohovy?

20. máj 2017
avatar

super 🙂 chlap by toto robil dva dni, a to neratam tu starostlivost popritom okolo dietatka .....

21. máj 2017
avatar
nikula9
autor

@petka296 ano 😉

22. máj 2017
avatar
nikula9
autor

@rona202 presne tak a cheap si to neprizna ze by to nezvladol

22. máj 2017
avatar
nikula9
autor

@tamburetka dakujem hrnce sú tescoma majú minimalne 8rokov 😉odniesla som si ich zo sk a naozaj slúžia parádne

22. máj 2017
avatar

Vyzerá to veru úžasne 🤤 No ja by som s tým doma nepochodila ... 🙄 "Na zemiakoch je niečo zelené , fuuuj karfiol, toto mi nechutiiiii.. " koláč nezjedia skoro žiadny iba ak kysnutý škoricový 😥 A pritom je to všetko mnaaam 🤤🙈 strašné nejedáčky tieto moje ... 🙈🙄

25. aug 2017
avatar

@nikula9 prosím Vás recept na takýto strúhaný koláčik do formy by sa nenašiel? ďakujem....ešte som ho nikdy nerobil a do formy sa mi to zdá super nápad 👍👍

25. aug 2017
avatar
nikula9
autor

@vladinka robila som z polovičnej davky..naozaj super👍👌...

25. aug 2017
avatar

@nikula9 jeeej super,dakujem ..zajtra idem na to 👍

25. aug 2017
avatar
nikula9
autor

@vladinka držím palce...daj info potom..☺

25. aug 2017