@1kacena11 však toto taká dražoba 😨 ale účel splnil bola som z neho šťastná ako malé decko :D :D
Tes sa balony chce unia zakazat
Ja som ho tiez musela mat :D pocas celeho vecera na jarmoku som ho drzala a presne ako pises, neskutocna radost :D
Bože to je take svinstvo,stoja na Ali pár centov
@medulienka03 aj doma svietil dokedy nevyfučal pomaličky 😂😂
@nikolanustakova ved tam všetko...a nič nové , že u nás na tom zarábajú
na jarmoku 15€, syn na druhy den odstrihol svetielka a balon postupne do tyzdna sfucal 🙂
V bulharsku ich predavali za 5 leva to je u nas asi 2,5 eura🙄
V Taliansku som ho kúpila za 5 e, my sme fakt otrasný národ, že 15 e.... 🙄
Noo sme hlúpi , že ich kupujeme aj keď sú drahé 🤔ja by som si ho sama nekúpila za tú cenu ale bol to darček 😀
u nas stal 6eur, a mali aj taketo heliove aj take na palicke.
Otras cely balón a deti zan saleju , ja som ho musela trojmo kúpiť na jarmoku 🙉
A samozrejme pekná fotka , len keď vidím ten balooon 😩🙉😁
U nas stal 10 eur. Babka ho kupila vecer a rano bol sfuknuty.
Mne poradil môj tatino, že vždy ked sa kdesi kúpi balón mám si ho doma ešte ja sama zaviazat aby nevyfučal tak rýchlo. A veru malej vydrží balón týžden aj viac samozrejme, že postupne klesá dole ale pomohlo to vždy.



U nás na jarmoku ich predávali za 14e.