Kivi
4. nov 2016
to su take maličké ci sa mi to zda ?🙂
4. nov 2016
@zdenulka30 su maličke su to minikivi aj v kvetinači na balkone sa daju pestovat
4. nov 2016
aha to som nevedela ako sa to pestuje
4. nov 2016
ninabr
autor@zdenulka30 áno sú ako bobuľky hrozná a výborné sladké😊👍 ani sa nesypu hneď môžeš zjest
4. nov 2016

Kivi aj my mame..mnam