Jezisi, to aj nasa robi!!! a aj niekolkokrat denne, hovorim, ze bude mat nejaku obsesivno kompulzivno neviem aku poruchu 😅 maly Monk
:D ja tiez 😂 A pozri ale ma pupo :D a dokáže to 🙂 nechapem 🙂
@katarinkamt
@nelinkabublinka 😂 👍🏼 No pekne 🙂 aj ja nášho volám Monk každú omrvinku zbiera ze baak a uz mu dáva :D
@ninka218 len aby im to zostalo aj o 15 rokov, ked budu mat pozametat alebo riad umyt 😀
Aj naša to robí

Aj moja to robí. Nonstop. Už pekne dlho

Aj moja mala slečna to robí, už tri roky. 🙂
😀 Moja má už štrnásť...už ju to prešlo... Ale keď mala tri-štyri roky to robila tiež...Aj nám chcela 😀 😀 😀 Aj tie partnerove 44ky 😀 😀 😀
U nás podobne 🙂
Moje deti tiez to robili☺
Aj u nas😂sa vyberali spiny😊
Aj u nas tak 😂A ja ze to co ho napadlo cistit si spinky a vidim ze takych je viac. 😁😁😁

Krasne fotka
Dakujem pekne 🙂



Aj ja by som sa tak chcela vedieť predklonit....😁😁😁😁