ten hnusny ladovy vetrisko, co aj dnes fuka. zima a mokro.
uz nech je slnko a aspon 25 stupnov.
12. feb 2025
@stanislavao ja si hovorim nech je 20stupnov. Max 25. Pointa ale ta ista. Jedno jedine pozitivum tohto obdobia-ze sa dni predlzuju. Nie je tma uz o pol 4.
12. feb 2025
Môj manžel hovorí, že keď je teplo, tak aj ten skurv... život je lepší 😅 Prepáčte za vulgarizmus.
12. feb 2025
prosím až keď sa vrátim z lyžovačky 🙂 tak vydržte prosím ešte pár týždňov ...
12. feb 2025
u nas akurat snezi 🙂
12. feb 2025
Aspoň ten pes sa teší.Ja už odratavam dní do jari
12. feb 2025

hlavne tie posrate hnusne chripky a ine choroby... 😔