icon
1 / 1
avatar

Mas také malé formičky?

12. aug 2022
avatar

@luckabj82 áno, omylom som kupila v lidli. Myslela som, že su to klasické na tartaletky a boli to takéto väčšie 🤷‍♀️

12. aug 2022