icon
17 / 20
nasa postielka pre maleho uz aj kupena:)))
avatar
nyya
autor

najlepsie je na tom ze mu mozme pustat pesnicky a aj ma to vybraciu ako taka koliska🙂))super postielka sme spokojni...

1. feb 2011
avatar

wooow, vyzerá super, koľko prosím ťa stála, hľadám takú pre našu krpatu 🙂

1. mar 2012
avatar
nyya
autor

stala nas 100 libier a to bola v akcii ale sami zda ze normlana cena je okolo 150 libier....

2. mar 2012