oblecenie4u
11. apr 2012
Trendy Molet
ahoj,prosim ta,mas aj niekde obchod?
11. apr 2012
Ahoj máš veci nahodené už aj v "bazáriku"???😀
22. nov 2012
áno už som pozrela baby
@patuska1609
@4ocka tu sú https://www.modrykonik.sk/shopy/predajca/oblece...
22. nov 2012
oblecenie4u
autor@adriana72 Zdravím aj na bazari aj na bazosi najviac tu na koníkovi .
23. nov 2012




















Možem poprosit o cennik tychto veci? Dakujem