No to by malý neprežil keby su darčeky pod 🎄 a nemohol by rozbalit
24. dec 2018
No mna by dotrhalo😒
24. dec 2018
Fuha tak u nas by to hol najvacsi trest vidiet darveky a nemoct ich odbalit
24. dec 2018
okidli
autorVydrží, dokonca aj spokojny je. Cakame na tatika, vie že zajtra pride, naobedujeme sa spolu a budu darčeky. Pod stromcek ich dal Ježiško, lebo u starkej sme boli už dnes, brali sme tam darčeky, a tam si maly pootvaral svoje baliky. A tu čaká, ani len nevyjednava
@mata2
@weruska1311
@andreakotesova
24. dec 2018
okidli
autor24. dec 2018
@okidli aj maly dostal tu loptu
24. dec 2018
okidli
autor@weruska1311 srandovna je. Páči sa nam, pen za mna by bola fajn bez toho zvuku... Alebo zo zvukom pri náraze 😁
24. dec 2018


Preco zajtra? To ten chlapec vydrzi, hlavne ked to uz videl?