oktobermimi
    Správa bola zmenená    2. aug 2020

#test_zlatybazant2 #recenzia
    Tak je to tu, posledna recenzia z mojej klavesnice az je my malo luto ze ich nebude viacej ale teda podme na to 🤗
    V ten den ked som zistila ze som bola jednou z vyvolenych ma.posadla panika ja? Recenzie? 😱 z mojou gramatikou ? Ale teda povedala som si zvladnem pohoda a zvladla som to...prvy dojem ked pririel balik bol Waw nadhera 😱😮 den zacal skvelo som si pomyslela nez my ho my ho kurier svojou "ochotou" , nevadi chlap pomohol (aj ked som ho budila po nocnej)a mohlo sa zacat najprv rozbalit (pristupovala som ktomu veeelmy opatrne ved drahoceny tovar) zopar kuskov naskladala z kazdeho do chladnicky a mohlo sa zacat velke testovanie 💪...prvy som okostovala Tmavy Citron ktory je naozaj uzasny z lahkym podtonom karamelu a lahkou kyslostou citrona ktory si zoskal najme mojho chlapa a moju maminu uz pri prvom lognuti, mna ocaril ale nie az tak velmy ale to je moja chyba mam radej svetle 😁 no aj tak ho mozem len odporucit pretoze je lahodnejsi ako jeho nemenej sladky brat ktory sa nemoze pysit titulom o 30% menej cukru.
    Druhy som mala Mandarinka Jasmin ktory uplne dokonale zatienil moj do nedavna milovany Mata-baza-citron a ze som si myslela ze nic lepsie uz nebude tato kombinacia sa stala mojim favoritom v takej miere ze vsetko som ho dokazala za 3dni vypit a muz ani nestihol okostovat 😁 a na koniec som si nechala Mirabelka-Estragon ktory ma prekvapil svojou zaujimavou chutou ale nie vsak nasilnou naopak velmy prijemne ❤
    A zhrnutie? Vsetky tieto deticky z dielne Zlateho Bazanta su vymazlene k dokonalosti v pomere chut kazdej zlozky je dokonale vyvazena ani jedna neprevlada nad druhou cize vo vysledku su si az by si clovek myslel sudene osudom 😁 na 100% si myslim ze kazde toto dieta si najde svojho zastancu ale mozno aj odporcu ved 100ludi 100chuti a nikdy sa kazdemu nezavdacite 🤪
    Ps...najradeej ma chladne prostredie v teplom sa boji a najlepsi kamarat kazdeho znich je dobre jedlo a skvela spolocnost a dobra nalada 🥰