Martinske hole?
Muráň
V Tatrách
Ináč @ dosť široký pojem:-P🙂
V lese 😄
zatial som sa "vysplhala" len 2x na Klak a raz do polovide Krivanu..tak netusim
Grúňik pod Kriváňom pri odbočke na partizánsky bunker
@miskakyska ano je to dost siroky pojem, ale je to spravne
v Tatrách ,ked ideš zubačkou na Strbské pleso ? 😀
@miskakyska skoro, len trosku viac na vychod 😉
Zo Skalnateho plesa?
@papanasa sa mi to tam zdá všetko rovnaké 😀
@dankatramka parada, si blizko🙂
...tak na Popradské pleso ......... 😀
@miskakyska
@dankatramka
@katrin75 je to cestou na Skalnate pleso z Hrebienka. To miesto sa vola Lomnicka vyhliadka. Vsetkym zucastnenym gratulujem! Posielam odmenu 🍰🍰🍰🍩🍩🍩🍨🍨🍨🍪🍪🍪🍪
@kristinkinazuzka
@moni244
@katrin75
@hexena
...dakujem potešilo 🙂
...Tatry sú krásne...človeka to tam ťahá rok,čo rok 🙂

Z Jankovho vrsku 😉