pdlenka
autorPráveže nie, sú z Kauflandu 😀
31. jan 2021
Svokor má jednu sliepku ktorá znásá takéto "dvojickové" vajcia.
31. jan 2021
Juj, ja som pred 6 rokmi piekla na Vianoce a prve vajce, co som rozbila malo 2 zltky. Na Vianoce sme zistili, ze som tehotna a nakoniec su z toho.dvojicky 😀
31. jan 2021

Predpokladám, že domáce.. Ci?