pepies
21. dec 2010
Moje druhé tehulstvo .....
pepies
autorďakujeme. no veru, my to máme už iba za 50 dní a VY ešte o čosi skôr ..... Ináč Scarlett - prekrásne meno ....... My sme začali na poslednú chvíľu chaosiť s menami - 8. mesiacov bola Jasmine a teraz sa nevieme rozhodnúť, či Jasmine alebo Ella
22. dec 2010
Máte překrásné těhotenské fotečky 😀 krásná vzpomínka, moc Vám to na nich všem sluší 😀
23. dec 2010









ďakujeme. 44 EUR .....