icon
54 / 78
súpravička HM ...
avatar

Krasna farba, take nieco by sa zislo aj nam, skoro vsetko mame bledoruzove 🙂

28. jan 2011
avatar
pepies
autor

@pallacinka dakujeme. presne tak - konecne nieco v inej farbe .....

29. jan 2011
avatar

Krásna je...My ideme domov vo fialovej....:D

9. feb 2011
avatar

Krásna je...My ideme domov vo fialovej....:D

9. feb 2011
avatar
pepies
autor

dakujeme 🙂

9. feb 2011