icon
75 / 78
tak týmto šatám sme jednoducho neodolali :-)
avatar

rozkošné

5. feb 2011
avatar
pepies
autor

@nikiarudi Ďakujeme. Dúfam, že ich bude mať aspoň raz na sebe, lebo je to veľkosť 0-3

5. feb 2011
avatar

@pepies no aspoň foto treba potom urobiť... 🙂

5. feb 2011
avatar
pepies
autor

@nikiarudi veď aspoň na fotenie dúfam že budú, lebo sú veľmi maličké, ale rozkošné 🙂

7. feb 2011
avatar

Nedivím sa, sú fantastické. Ani ja by som ich nenechala v obchodíku.

7. feb 2011
avatar
pepies
autor

@jankam76 ďakujeme 🙂

7. feb 2011