icon
1 / 1
avatar

Otazocka..bolelo tetovanie na zapasti?? Dakujem ☺

4. sep 2017
avatar

@janina9410 bala som sa ako malé decko😁😁ale v pohode,sem tam zascipalo,ale dalo sa netrvalo dlho...ešte sa chystám po pôrode na jedno

4. sep 2017
avatar

@petka11111 no super, lebo ja sa chstam uz rok 😁

4. sep 2017
avatar

@janina9410 mne to trvalo hádam aj 3 pokiaľ som sa odvážila 😃

4. sep 2017