icon
1 / 1
avatar

Aj my dnes takto😀 dobru chut

14. feb 2021
avatar

Aj my 😁

14. feb 2021
avatar

Aj my 😂 ... neni medzinarodny den segedinu? 😁

14. feb 2021
avatar

Aj my dnes tak😆🙂

14. feb 2021
avatar

U nás taky s domácou knedlou 😉 , Dobrú chuť

14. feb 2021
avatar

@ellusy my tiež len domácu robime

14. feb 2021
avatar

Aj u nás bol 😄

14. feb 2021
avatar

😀 akurát som zmastila a nechce sa mi kvoli fotke nakladať tretiu dupľu 😀..knedlík domáci=samozrejmosť 🙂 tak čaute segedináčky..

14. feb 2021