Ja som bola tiež z tých. 🙂 Boli aj takí,čo pchali zápalky do zvončeky,aby zvonilo stále.🙂
15. mar 2016
Juuuuj to sme sa "naschovavali" a este super hra bola vozit sa na vytahu (kedze v nasej bytovke sme nemali). A veta " teta moze ist xy von?" To uz pri dnesnom nete a telefonoch nie je.
15. mar 2016

Toto bola super hra.. (hold, iba pre nas, určite nie pre obývajúcich) 😂