icon
1 / 1
avatar

No super !

30. jan 2016
avatar

desigual je tým známy.

30. jan 2016
avatar

Ja som sa naucila odliepat akciovu nalepku.... A teda vela krat ma to takto sokovalo...nie vzdy ale stalo sa...

30. jan 2016
avatar

@sasa1310 v uk aj next uz sa mi to stalo

30. jan 2016
avatar

Každá značka.to tak robí....každá jedna....

30. jan 2016
avatar

Ja toto uz davno viem aj tak robi klamstvo po akciách napríklad tak jeden tričko predtým stali 12€ a toto si odloží a oni dajú viacej 25€ príklad a dajú akcia 19,90€ a neskor po akcia dajú Spet 12€

30. jan 2016