icon
4 / 4
Fotenie ma baví...
avatar

krásne

12. okt 2010
avatar

tak podobne sme sa brali aj my...fandím vám🙂

12. okt 2010
avatar

to je krásne

12. okt 2010
avatar

krasna fotka

12. okt 2010
avatar

ste nadherni,,a nech Vam to stastie vydrzi az ,,,,,,,,,,,,,,,,,,na veky🙂))))))))))

12. okt 2010
avatar
petrape
autor

ďakujem vám všetkým veľmi pekne, ste zlaté!!!

12. okt 2010
avatar

aha,Brodzany 🙂

31. máj 2013