petronela353
autor@tianna je aj pokračovanie? Tak mozno pod stromček 😀
17. okt 2017
Ja som to dostala od dcery pod stromcrk ...zhodou okolnosti som si ju kupila aj sama 🤣
17. okt 2017
@petronela353 😁👌🏼
17. okt 2017
boššéé to ova si mohla redakcia odpustiť
17. okt 2017
Super kniha
17. okt 2017
Ked ju precitas potom ju posli o poschodie vyssie😁
17. okt 2017
petronela353
autor@lucia701 jasné podám 🙂
18. okt 2017

😂 ja som od mojej dostala tu druhu knihu.. 😂