To kde aj ja chcem 😂
30. nov 2017
neboj,aj ku vam pride 😀maly skakal,ako kozla rano..chcel ist o pol hodku skor do skoly😀
30. nov 2017
petulda333
autor@zlatunkava
@jarmila2010 toho sa bojim,chcem leto
@aksal1 daleky vychod 😂 michalovce
30. nov 2017
ano,na markize spominali,ze len vychod nesnezi 🙂))
30. nov 2017
Kokos a u nás hádam meter snehu 😂😂😂😂 ani s autom sa nepohnem chudá moje zapadnuté zasnežené
30. nov 2017
@jarmila2010 ako to ?? A v prešove mame sneh a este stale aj poletujeeee 🙂))
30. nov 2017
ZA......čľapkanica😁😁😂
30. nov 2017
30. nov 2017
@kiki94 neviem :D tak,som zaregistrovala...
30. nov 2017
u nas v Ke podobne 😀
30. nov 2017
Veru ani Ke nic 😑
30. nov 2017
ja v radiu pocuvam o kalamite, snezeni... hotovy koniec sveta a v Michalovciach ozaj ani vlocka... az mi to je luto 😢
30. nov 2017
petulda333
autor@salsa26 nestras 😮😮
30. nov 2017
petulda333
autor@moncici7 tu prsiii
30. nov 2017

Ono to pride neboj