petulda333
autor@n_adka uz neni...😂 ale oranzova pena
6. sep 2019
Mnaaaam
6. sep 2019
Prosím to kde majú?
6. sep 2019
petulda333
autor@leonie28 v kauflande 😊
6. sep 2019
@petulda333 tiez som ju videla ale nemala som odvahu ju kupit 😁
Cokoladovej som verna uz roky😉
6. sep 2019
@petulda333 ďakujem pôjdem zajtra...
6. sep 2019
petulda333
autor@darina1952 aj ja coko milujem,ale neodolala som a teda je vyborna...inak zbozujem aj penu Tami...ta je horka a skvela
6. sep 2019
@petulda333 aj tu poznam a byva aj v ako biela cokolada.
6. sep 2019
petulda333
autor@darina1952 ano,ale ta vanilkova mi nechuti
6. sep 2019
Dcera Kika na cokoladovej frci kazde rano😋....my sme snad uz vsetky z Billy aj Kauflandu vykupili😂. No tato nova u nas este nie je😞,ale uz teraz sa na nu tesime
6. sep 2019
Mali ju aj v lidli
6. sep 2019

Fíha ako vyzerá zvnútra ?