Niečo podobné sme mali, ale na nákupný vozík, z Aliexpress.
Mattela.eu
Je to na ali. Osobne by som do toho nesla, nie je to pre dieta vhodne,radsej nosic, alebo do satky na bok. Nikomu nevnucujem svoj nazor a ani nechcem vyvolat ziadne nezhody. 🙂
@mivalik jasne, ja som si to chcela pozriet a precitat recenzie, len som to nikde nenasla. Nosic,/satku nechcem. Len mala obcas trucuje v kociku a ked ju vezmem na ruky tak po chvili uz nevladzem, tak toto by bola taka pomocka. A vyuzita mozno tak raz tyzdenne na par minut, kedze mala ma uz 7m
@mivalik tiež mam ten istý názor keď to vidím by som to zakázala predávať 😁🙈
@simonka_vi v com je to horsie nez ked zena ma dieta na rukach? Lebo sa mi zda ta poloha taka ista. Vid foto... Zaujimama to, lebo sa nevyznam
@mivalik
@simonka_vi no na take male babo ako je na fotke by som to ani ja nepouzila, ale take co sedi ale nechodi este je to super pomocka. A teda tiez som satkovala aj mala RS ale proste to malemu vadilo. Tu aspon vydrzal a ja som si nenicila chrbat ked som ho musela nosit..alebo aj doma pri vareni ked chcel pozerat co robim a ja som potrebovala mat volnejsie ruky.. je to pre nich ako sedacka
@mufrista ten chlapec ma na fotke 6m
@petulda333 ale este nemusi sam sediet. Nas sa vedel possdit az ako 7-8m
@mufrista ale on vie, sledujem ich na insta...
@mufrista a prosim ta ako sa to vola? Ako to hladat na ali? Moja ma 7,5m a este nesedi...
@petulda333 tak super..na foto vyzera mensi 🙂. Vyhladaj si: baby carier hip seat
@mufrista preto som pisala kolko ma, lebo vyzera byt taky drobny 😊
@mufrista dakujem krasne
@petulda333 ja som používala pri malej za mňa super posadila som ju tam jednou rukou držala a druhou som robila čo potrebujem a hlavne som nedržala celú váhu na rukach. Normálne na Tom sedela ale väčšinou sa chrbtom o mňa opierala nevidím v tom nič zle.
@mikulasica no ja som tiez na take obcasne nosenie chcela, lebo ruky ma bolalia aj tak a nevladzem ju nosit
@petulda333 malú bolievalo brucho tak chcela byť stále na rukách. Toto bola veľká úľava nakoľko to pripnes okolo pásu a celú váhu nemáš na ruke. a sedí na Tom normálne ako aj inde tak nevidím v tom niejaky problém čo sa týka vývoja dieťaťa.
@mikulasica dakujem ❤️
Vola sa to hip seat
Mala som to z dajakej sk stránky, neviem už ktorej presne, ale fakt super ked bol už väčší a boleli ma z neho ruky tak som ho na tom nosila
Mám to. Pre mňa super vec, keď vie dieťa už sedieť. Ale len na chvíľku. Celý deň by som neodporúčala ju na tom nosiť. Mám k tomu aj popruhy cez plecia. Dcéru som do toho posadila a nemusela ani držať. Držali ju popruhy. Keď bola veľmi zvedavá, tak som ju otočila dopredu a sledovala čo robím.
Hip seat som kúpila z bazárika od jednej z mamičiek. 🙂


Objednala som si z aliexpresu