petulda333
autor@iveska kakaove keksy. Pouzila som tam cierne kakao
25. nov 2020
@petulda333 ahaaaa 👍
25. nov 2020
Prepac, ale keby tam neboli aj tie kvietky, tak si myslim, ze to je od 🐰🐇😀
Ale urcite su chutne, dala by som si 🙂
25. nov 2020
petulda333
autor@ewhita 😂😂😂 oni su velmi dobre. Robime ich aj s peciatkami
25. nov 2020


Hmmm, čo to je? Teda viem ze koláčiky ale také čierne?