Joj drobatko čo ma rastep. Zlaticko. Ked budem uz opat pracujúca viem čo treba prispieť takejto organizacii. Ste anjeli
19. jún 2017
plamienok
autorĎakujeme veľmi pekne
28. jún 2017
Joj drobatko čo ma rastep. Zlaticko. Ked budem uz opat pracujúca viem čo treba prispieť takejto organizacii. Ste anjeli
Ďakujeme veľmi pekne
vaša práca je obdivuhodná, ale keď vidím také malé bezbranné telíčko, je to nesmierne smutné, že také malé detičky nemajú právo na zdravý život.. ☹