icon
1 / 1
avatar

vaša práca je obdivuhodná, ale keď vidím také malé bezbranné telíčko, je to nesmierne smutné, že také malé detičky nemajú právo na zdravý život.. ☹

19. jún 2017
avatar

Joj drobatko čo ma rastep. Zlaticko. Ked budem uz opat pracujúca viem čo treba prispieť takejto organizacii. Ste anjeli

19. jún 2017
avatar

Ďakujeme veľmi pekne

28. jún 2017