icon
1 / 1
avatar

Sorry, to sa vazne neda, vzdy kliknem, ze pozriem nieco zaujimave a kazdy raz tam mas takuto nejaku perlu:
"V ôsmich rokoch prišla o matku. V deviatich o otca. Ako desaťročná zostala sirotou" Preco v 10, ked bola bez rodicov uz v 9?

7. máj 2026
avatar
@emjee

Sorry, to sa vazne neda, vzdy kliknem, ze pozriem nieco zaujimave a kazdy raz tam mas takuto nejaku perlu:
"V ôsmich rokoch prišla o matku. V deviatich o otca. Ako desaťročná zostala sirotou" Preco v 10, ked bola bez rodicov uz v 9?

@emjee aj ja som sa nad tým pozastavila. Ale predpokladám, že autorka to iba skopiruje z FB

7. máj 2026
avatar

Akože ta žena na fotke nie je pekná?

7. máj 2026
avatar
@sickynickyobsadene

Akože ta žena na fotke nie je pekná?

@sickynickyobsadene tiež som sa nad tým pozastavila, prečo ju nepovažovali za peknú

7. máj 2026
avatar
@emjee

Sorry, to sa vazne neda, vzdy kliknem, ze pozriem nieco zaujimave a kazdy raz tam mas takuto nejaku perlu:
"V ôsmich rokoch prišla o matku. V deviatich o otca. Ako desaťročná zostala sirotou" Preco v 10, ked bola bez rodicov uz v 9?

@emjee Ja som to zobrala tak že keď jej umrela stará mama ktorá si ju vzala k sebe. Narodila sa sa v spoločensky významnej rodine Elliota Roosevelta a Anny Hallovej, ako neter prezidenta Theodore Roosevelta. Mala pomerne nešťastné detstvo. Jej otec, ktorého zbožňovala sa uchýlil k alkoholizmu. Obaja rodičia zomreli ešte keď bola dieťaťom..Zobrala si ju jej stará mama Hallová.
Vo veku 15 rokov ju poslali do dievčenskej školy, do Allenswoodu, neďaleko Londýna. Pod osobnou starostlivosťou a za podpory riaditeľky školy Marie Souvestre sa stala z plachého dievčatka vedúcou osobnosťou študentiek.

7. máj 2026
avatar

Ach ženy, taká pekná myšlienka.... Myslím, že by sa zaobišla aj bez takéhoto komentára...
Pointa je to,čo si s toho vezmeme 💚🍀

7. máj 2026
avatar
@elen83j

Ach ženy, taká pekná myšlienka.... Myslím, že by sa zaobišla aj bez takéhoto komentára...
Pointa je to,čo si s toho vezmeme 💚🍀

@elen83j myslienka sice pekna, ale akosi zabudame citat a mysliet kriticky. Proste co nam kto naserviruje, to likneme a hned postujeme dalej bez akehokolvek overovania faktov, zamyslenia sa nad tym, co tam je naozaj napisane. Nie je to prvy raz, co tato uzivatelka proste copypastuje bez akejkolvek upravy a zahlcuje plochu lubivymi nezmyslami.

7. máj 2026
avatar
@emjee

@elen83j myslienka sice pekna, ale akosi zabudame citat a mysliet kriticky. Proste co nam kto naserviruje, to likneme a hned postujeme dalej bez akehokolvek overovania faktov, zamyslenia sa nad tym, co tam je naozaj napisane. Nie je to prvy raz, co tato uzivatelka proste copypastuje bez akejkolvek upravy a zahlcuje plochu lubivymi nezmyslami.

@emjee Vsak ma roluj nemusis ma citat

8. máj 2026
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
@emjee

Sorry, to sa vazne neda, vzdy kliknem, ze pozriem nieco zaujimave a kazdy raz tam mas takuto nejaku perlu:
"V ôsmich rokoch prišla o matku. V deviatich o otca. Ako desaťročná zostala sirotou" Preco v 10, ked bola bez rodicov uz v 9?

@emjee Ale mam ta rada a dakujem za kritiku.Ja to beriem Bo ja nechcem sklamat ludi a fakt zijem v takom tempe co malo ludi ani nepozna Ok som rada ze si to napisala

8. máj 2026