icon
1 / 1
avatar

Krásne 😍

Dnes o 05:09
avatar

Ozaj je to neskutočne ppvrchné, ako mnohí komentujú, kritizujú vzhľad partneriek. Pritom absolútne nie je dôležité, aby sa niekto musel páčiť nejakým cudzím ľuďom... so vzťahom to nemá nič, ale absolútne nič spoločné. Keď sú tí dvaja spokojní, tak čo koho do toho. Keby sa každý staral o seba, bolo by postarané o všetkých.

Dnes o 05:17
avatar

Za to môžu samotné média a potom aj povrchnost ľudí. Sa pozrite len na tie titulky v novinách. Krásna študentka umrela... sexy kraska sa popalila...to je tragédia. a pod.u iných to nie je tragédia, iba u "peknych" ľudí.

Dnes o 06:50
avatar
@lienka.7

Za to môžu samotné média a potom aj povrchnost ľudí. Sa pozrite len na tie titulky v novinách. Krásna študentka umrela... sexy kraska sa popalila...to je tragédia. a pod.u iných to nie je tragédia, iba u "peknych" ľudí.

@lienka.7 Bohuzial doba je taka ze mozes mat v hlave nas...e ale ked mas peniaze a si napichana tak pomaly dosiahnes vsetko.Zvykli sme si ludi hodnotit podla vzhladu

Dnes o 07:40
avatar

Minule bol nejaký dokument,alebo článok už neviem o tých typických ženách futbalistov(aj hokejistov) aj sa nejako nazývajú. Presne vedia ako sa majú obliekať, čo mať upravené,ako sa prezentovať aby ich zaujali,ja len premýšľam aký komplex si nesú tí športovci ktorí "berú" na takéto ženy.A potom je tú takáto svetlá výnimka.

Dnes o 07:53
avatar
@lienka.7

Za to môžu samotné média a potom aj povrchnost ľudí. Sa pozrite len na tie titulky v novinách. Krásna študentka umrela... sexy kraska sa popalila...to je tragédia. a pod.u iných to nie je tragédia, iba u "peknych" ľudí.

@lienka.7 to je pravda... titulky ako od puberťákov... tiež mi to kole oči.

Dnes o 13:13
avatar
@lienka.7

Za to môžu samotné média a potom aj povrchnost ľudí. Sa pozrite len na tie titulky v novinách. Krásna študentka umrela... sexy kraska sa popalila...to je tragédia. a pod.u iných to nie je tragédia, iba u "peknych" ľudí.

@lienka.7 presne, máš pravdu. Aj teraz niekedy v správach, nejaká nehoda a počujem ako moderátor hovorí ...o 12 ročnej kočke ! To ako keby si všímal len to, že bola kočka, nie to že bola zranená. No neviem ako by sa vyjadril keby mu nepripadala ako ,, kočka .

Dnes o 13:51